Tworzymy dedykowane aplikacje Webowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Tworzenie dedykowanego oprogramowania usprawniającego działanie biznesu

Masz pomysł na aplikację?

Potrzebujesz aplikacji, aby usprawnić działanie Swojego biznesu?

Świetnie! Napiszemy ją dla Ciebie! Przekształcamy wizję w dopasowane narzędzie IT.

Aplikacje znacznie usprawniają działanie pracy i sprawdzają się w każdej branży. Pozwalają też zaoszczędzić czas i pieniądze oraz organizują pracę. Nasz doświadczony zespół programistów, profesjonalnie zajmie się budową i wdrożeniem, nawet bardzo zaawansowanych procesów.
  • Systemy rezerwacji online

  • Systemy gastronomiczne

  • Systemy zarządzania Klientami

  • Systemy zarządzania urlopami

Tworzenie dedykowanego oprogramowania webowego

Wykonujemy dedykowane aplikacje przeznaczone dla Klientów potrzebujących prostych i przejrzystych rozwiązań, usprawniających pracę w firmie.

Integracje API z zewnętrznym oprogramowaniem

Wykonujemy integrację pomiędzy popularnymi systemami w oparciu o interfejs REST API.

Wdrożenie i rozwój Aplikacji

Zapewniamy znakomitą obsługę powdrożeniową. Możesz na nas liczyć podczas dalszego rozwoju projektu.

Przykładowe projekty Aplikacji Webowych

APLIKACJA URLOPOWA

Stworzyliśmy dedykowaną platformę urlopową dla salonu sprzedaży Audi/Vw/Skoda/Seat, z której korzystają struktury organizacyjne firmy, kierownicy oraz pozostali pracownicy - łącznie ponad 100 osób. System obsługuje: urlop wypoczynkowy, urlop na żądanie, urlop okolicznościowy, opiekę nad dzieckiem, urlop bezpłatny, urlop macierzyński, urlop ojcowski, urlop rodzicielski, odbiór za święto, zwolnienie lekarskie, dzień wolny za sobotę, delegację oraz zaległy urlop wypoczynkowy z poprzedniego roku.

Dzięki aplikacji, każdy pracownik może w łatwy i szybki sposób złożyć swój wniosek urlopowy. Ponadto, każdy z pracowników wie, ile pozostało mu urlopu w danym roku. Dział kadr ma przejrzysty obraz każdego pracownika: kiedy i jaki rodzaj urlopu wykorzystał oraz ile niewykorzystanego urlopu pozostało mu z zeszłego roku. Kierownicy poszczególnych działów wiedzą kiedy i jak długo, nie będzie danego pracownika.

Laptop
Laptop

Aplikacja hotelowa

Stworzyliśmy zaawansowaną aplikację zarządzającą rezerwacjami na obiekcie hotelowym, posiłkami przygotowywanymi na kuchni oraz godzinami pracy całego personelu (karty czasu pracy).

Dzięki aplikacji, w trakcie rozmowy telefonicznej z łatwością można sprawdzić wolne terminy, ustalić śniadanie, obiad, kolację dla całej grupy oraz dodatkowe atrakcje jak np. ognisko z kiełbaskami. System przyjmując rezerwację, automatycznie tworzy listę posiłków do wyboru, który zatwierdza personel kierowniczy. Na zainstalowanych w kuchni monitorach, system wyświetla jakie oraz ile posiłków należy przygotować (w tym system uwzględnia preferowane diety).

Masz dość trzymania wszystkiego na papierze?

Potrzebujesz szybkiego i łatwego dostępu do swoich danych z każdego miejsca na świecie?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub skorzystaj z wygodnego formularza, to nic nie kosztuje:

  • Wysłuchamy Cię i dopytamy o ewentualne szczegóły
  • W ciągu 2-3 dni dokładnie przeanalizujemy wymagania i dostosujemy rozwiązanie
  • Przygotujemy bezpłatną wycenę oraz przybliżony czas realizacji projektu
  • Ty zdecydujesz czy działamy dalej

Dedykowane rozwiązanie Business Intelligence

Wystarczy, że opowiesz nam o swoim pomyśle, a my wykonamy dla Ciebie dowolną Aplikację!

Działamy szybko

Czas realizacji projektu, od pomysłu przez przygotowanie grafiki po programowanie do działającej Aplikacji, mieści się zwykle w 60 dniach roboczych.

Działamy kompleksowo

Tworzymy kompleksowo, począwszy od analizy wymagań, projektu interfejsu, po front-end / back-end wraz z dedykowanym środowiskiem serwerowym. Kreujemy od podstaw rozwiązania serwerowe, pod każdy konkretny projekt, aby Twoja Aplikacja działała najszybciej jak to możliwe.

Gwarancja jakości

Każdy nasz projekt posiada gwarancję. W przypadku pojawienia się wad technicznych, jesteśmy zobligowani do ich nieodpłatnego usunięcia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejAkceptuje